Přejít k hlavnímu obsahu
top

Program Clean Advantage™ - krok správným směrem

Program Clean Advantage™ -  krok správným směrem
Program Clean Advantage™ - krok správným směrem

Společnost FLEETCOR se zapojila do mezinárodního programu Clean Advantage™, který pomáhá snižovat emise CO2 certifikovanými projekty jako jsou místní výsadby stromů, rekultivace krajiny, či podpora alternativních zdrojů energie. Prostřednictvím karet je nyní i vaše firma součástí tohoto programu a může tak přispívat ke zlepšení životního prostředí. Vše je velmi jednoduché, nepotřebujete pořizovat žádné zařízení ani nemáte administrativu navíc. Stačí jen tankovat a platit kartou.

Program vypočítá odpovídající emise oxidu uhličitého vašich firemních vozidel a vy je můžete odpovědně snížit až o 50% právě prostřednictvím investic do ekologických projektů. Váš příspěvek z každého litru pohonných hmot natankovaných s použitím karty investujeme mimo jiné do ochrany původních druhů rostlin v Krkonoších, výsadby stromů v jihomoravských Tvrdonicích nebo slovenských Vysokých Tatrách.​ Účast v programu je dobrovolná a můžete z něj kdykoliv vystoupit. Díky našim klientům karet ze zemí západní a střední Evropy se nám již podařilo snížit emise CO2 o více než 800 000 tun!​ Děkujeme!

 

Program Clean Advantage™ -  krok správným směrem

 

Více informací o snižování emisí CO2 najdete na stránkách Clean Advantage.

Detaily všech podporovaných projektů si můžete prohlédnout zde.

Každý rok vás budeme informovat, jaké množství emisí CO2 se nám společně podařilo snížit.

Kromě ochrany přírody je to pro vaši společnost i skvělá příležitost, jak posílit svoji sociální odpovědnost a získat výhodu u klientů, obchodních partnerů a náskok před konkurencí. Vaši účast v programu Clean Advantage můžete prezentovat například na vašich webových stránkách či jiných propagačních materiálech společnosti pomocí loga programu nebo můžete označit vaše firemní vozidla samolepkou Zelená flotila. Obojí vám rádi na vyžádání zašleme.

 

Těšíme se, že společně přispějeme k ochraně životního prostředí.

 

NOVINKY SPOLEČNOSTI FLEETCOR
- MĚJTE PŘEHLED

Program Clean Advantage™ - krok správným směrem

Společnost FLEETCOR se zapojila do mezinárodního programu Clean Advantage™, který pomáhá snižovat emise CO2 certifikovanými projekty jako jsou místní výsadby stromů, rekultivace krajiny, či podpora alternativních zdrojů energie.

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE

Bez ohledu na to odkud - nepřestáváme Vás podporovat!

Držíme při sobě. FLEETCOR je tu stále pro Vás! Naše služby jsou plně k dispozici a nepřestáváme Vás podporovat.

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE
bg

FLEETCOR - řešení pro vaši společnost

Máte zájem o naše produkty? Objednejte si kartu Shell a vyberte vhodné řešení pro váš vozový park ještě dnes!

Vyplňte krátký kontaktní formulář a vyberte si čas, který vám vyhovuje. Zavoláme vám zpět co nejdříve.

ZAUJALA VÁS NABÍDKA? - NECHTE NÁM KONTAKT, OZVEME SE

Rádi se dozvíte více o nás i produktech a službách? Pracovníci našeho nového zákaznického servisu vás kontaktují s konkrétní nabídkou přímo na míru.

Zanechte nám svůj kontakt: