Přejít k hlavnímu obsahu
top

Shell Card - dokonalá palivová karta pro firmy

Palivová karta Shell Card představuje ideální způsob platby pro firemní zákazníky. Tato prémiová palivová karta kombinuje kvalitu značky Shell s výjimečnými službami. Umožňuje vám tak spravovat váš vozový park snadno a efektivně.

  • Získejte přístup do více než 38 000 čerpacích stanic po celé Evropě.
  • Snižte svou administrativní zátěž.
  • Ušetřete až 80 haléřů za litr při každém tankování.
VYUŽIJTE VÝHODY PALIVOVÉ KARTY SHELL CARD
ROZSÁHLÁ SÍŤ STANIC

S palivovou kartou Shell Card natankujete na více než 900 čerpacích stanicích v České republice. V Evropě pak dokonce na 38 000 stanicích.

POHONNÉ HMOTY V KVALITĚ FORMULE 1

Kvalitní paliva značky Shell pomáhají chránit váš motor a dodávají vašemu vozidlu ještě větší výkon.

AKČNÍ NABÍDKY A PROMO AKCE

S palivovou kartou Shell Card využijete nejen speciální podmínky, ale také různé aktuální akce.

VÝJIMEČNÉ SLUŽBY

Příslib prvotřídní kvality a služeb značky Shell vychází ze zkušeností a také maximálního důrazu na spokojenost zákazníka.

PALIVOVÁ KARTA NA MÍRU

Nastavte si parametry palivové karty Shell Card podle individuálních požadavků vaší společnosti.

SHELL CARD
-80 haléřů za litr
Kontrolní seznam pro vaši objednávku
  • Daňové identifikační číslo společnosti
  • Předpokládaná celková měsíční spotřeba
  • Jméno řidiče nebo číslo státní poznávací značky
  • Platební údaje

 

NASTAVTE SI PALIVOVOU KARTU SHELL CARD NA MÍRU

Naše palivové karty Shell Card nabízejí individuální řešení pro vaše řidiče.
Snadno si navolíte, jak si přejete svou novou palivovou kartu Shell Card používat. Tento proces můžete dle potřeby opakovat a do nákupního košíku přidat všechny karty, které pro svůj vozový park potřebujete.

K JAKÝM ÚHRADÁM SI PŘEJETE PALIVOVOU KARTU POUŽÍVAT?
KDE SI PŘEJETE SVOU PALIVOVOU KARTU POUŽÍVAT?

SLUŽBY PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY

Jako uživatel palivové karty Shell Card využijete řadu služeb, které jsou součástí základní nabídky:

VYHLEDÁVAČ ČERPACÍCH STANIC SHELL NEBO JEJICH PARTNERSKÉ STANIC VE VAŠEM OKOLÍ

Tato online mapa vám vyhledá nejbližší čerpací stanice, kde využijete palivovou kartu Shell Card. Můžete si tak lépe naplánovat a optimalizovat svou trasu. Ihned zjistíte, které stanice přijímají vaši kartu. Zároveň získáte informace o adrese a telefonním čísle, sortimentu pohonných hmot a otevírací době.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY K PALIVOVÉ KARTĚ SHELL CARD SPOLEČNOSTI FLEETCOR

S palivovou kartou Shell Card Single tankujete pouze na čerpacích stanicích Shell. Proto většina našich zákazníků volí kartu Shell Card Multi, se kterou lze platit také v síti našich partnerů.

Jako zákazník společnosti FLEETCOR se můžete při nastavování parametrů svých karet rozhodnout, zda si přejete používat karty Shell Card vnitrostátně nebo mezinárodně. Dále také zvolit, jestli si přejete využívat i partnerskou síť či nikoli. FLEETCOR nabízí možnost upravit si každou kartu individuálně na míru vaší společnosti. Mimo jiné si můžete zvolit kód PIN ke své palivové kartě.

Kromě pohonných hmot využijete palivovou kartu Shell také k nákupu dalšího automobilového zboží a služeb jako například myčky, olejů a maziva.. Uhradíte s ní i související poplatky včetně mýta za průjezd tunely či mosty.

Jednoduše klikněte zde a objednejte si kartu přímo prostřednictvím našeho online objednávkového procesu.

Pokud se nejprve rádi poradíte, pracovníci našeho zákaznického servisu jsou vám k dispozici po–pá, 8:00–17:00 na čísle +420 296 181204. Nebo nám můžete zaslat zprávu na e-mailu kontakt@fleetcor.cz. Kontaktní osoba naší společnosti se s vámi spojí hned, jak to bude možné.

Ano, s palivovou kartou můžete uhradit i ostatní automobilové výrobky a služby, jako je například myčka nebo mazací oleje. 

Kromě paliva můžete na vaši Shell kartu nakoupit produkty a služby jako časopisy, jídlo a jiné.

Při objednávce jednoduše nastavíte, které karty mohou být použity i k úhradě těchto doplňkových služeb.

Ano, momentálně je to možné celkem v 31 evropských zemích. Potřebujete k tomu palivovou kartu Shell Card International. Následně si tankování v zahraničí nastavíte jednoduše online.

NAŠE SLUŽBY

Jako zákazník společnosti FLEETCOR využijete řadu služeb, které klientům nabízíme. Výhody uplatníte buď v rámci základní nabídky, nebo jako volitelné doplňkové služby.

Podrobnější informace naleznete zde:

01

S naší jednoduchou aplikací Smart Navigator dohlédnete na svůj vozový park i na mobilních zařízeních. Zároveň kdykoli vyhledáte čerpací stanici ve…

02

Karta ClubSmart je bonusový program pro všechny zákazníky společnosti FLEETCOR s palivovou kartou Shell Card. Sbírejte body a získejte odměny. Je to…

03

Abyste měli vždy k dispozici veškeré potřebné informace, poskytujeme vám přístup do samoobslužného portálu MyFLEETCOR. V něm můžete sledovat a…

04

Leží vám na srdci životní prostředí? Nám také. Proto nabízíme možnost přispět ke snížení emisí CO2 vyprodukovaných vaším vozovým parkem.

ZAUJALA VÁS NABÍDKA? - NECHTE NÁM KONTAKT, OZVEME SE

Rádi se dozvíte více o nás i produktech a službách? Pracovníci našeho nového zákaznického servisu vás kontaktují s konkrétní nabídkou přímo na míru.

Zanechte nám svůj kontakt:

questions bg