O FLEETCOR

Společnost FLEETCOR spravuje více než 500 000 komerčních účtů s miliony držitelů karet napříč USA, Kanadou, Mexikem, Evropou, Afrikou i Asií.

 

Společnost FLEETCOR udržuje vztahy s více než 800 partnery různých velikostí od velkých ropných společností až po malé prodejce nafty s jedinou čerpací stanicí. Poskytujeme různé služby od zpracování transakcí až po úplnou správu programu. Naše platformy, programy a infrastruktura umožňují přizpůsobení i škálování – díky tomu dokážeme splňovat požadavky širokého spektra partnerů.

 

FLEETCOR Technologies (NYSE: FLT) patří k předním globálním obchodním společnostem, které se zaměřují na zjednodušení způsobu plateb a správy výdajů. Společnosti v rámci skupiny FLEETCOR pomáhají zákazníkům automatizovat, zabezpečovat, digitalizovat a také kontrolovat platby zaměstnanců a dodavatelů. FLEETCOR poskytuje své služby podnikům, partnerům a obchodníkům v Severní Americe, Latinské Americe, Evropě, Asii a v Tichomoří. Další informace naleznete na adrese www.FLEETCOR.com.