Přejít k hlavnímu obsahu
top

CLUBSMART – BONUS ZA TANKOVÁNÍ

CLUBSMART
CLUBSMART

Karta ClubSmart ideálně doplňuje vaši palivovou kartu Shell Card. Je to bonusová karta, se kterou získáte skvělé odměny jen tím, že budete tankovat.

 
Jako zákazník společnosti FLEETCOR máte exkluzivní příležitost objednat si kartu ClubSmart a využívat bezplatný bonusový program našeho partnera, společnosti Shell. Tuto kartu vám poskytneme zdarma a spolu s ní i výhody jako kafe či hotdog zdarma za nasbírané body - záleží na aktuální nabídce odměn.

Jak získat vlastní bonusovou kartu:

Jak to funguje

S kartou Shell ClubSmart sbíráte vy a vaši řidiči body při každém tankování. Za každý litr standardních pohonných hmot získáte jeden bod a dokonce 5 bodů za každý litr paliv V-Power. Body si následně můžete vyměnit za odměny, mezi kterými najdete vouchery, autodoplňky, kosmetické či wellness výrobky a další.

Pokud se chcete zapojit do tohoto bezplatného bonusového programu pro společnost i řidiče, postupujte prosím takto:

 • STAŇTE SE ČLENEM PROGRAMU SHELL CLUBSMART
  Registrujte se online.
  Potvrďte svou e-mailovou adresu.
  Přihlaste se do aplikace Shell pomocí čísla své karty. Kartu Shell ClubSmart nechte načíst vždy před placením, následně se vám na ni připočítají body.
   
 • JAK ZÍSKAT VÝHODY
  Stačí natankovat a ukázat kartu u pokladny. Pracovník čerpací stanice automaticky připíše body na váš účet.
   
 • ODMĚŇTE SE
  Jednoduše si vyberte odměnu, za kterou si přejete uplatnit své body. Společnost Shell vám ji zdarma zašle. Nebo si vyměňte body za vybrané položky přímo na čerpací stanici.

Rádi byste vlastnili kartu ClubSmart, ale zatím nejste držitelem palivové karty Shell Card?
Můžete to hned napravit – svou kartu Shell Card si jednoduše objednáte na Shell Card . Pak už vás čekají jen skvělé výhody tohoto bonusového programu.

 

KARTA CLUBSMART

Karta ClubSmart je bonusový program pro všechny zákazníky společnosti FLEETCOR s palivovou kartou Shell Card. Sbírejte body a získejte odměny. Je to snadné!

ONLINE PORTÁL MyFLEETCOR

Abyste měli vždy k dispozici veškeré potřebné informace, poskytujeme vám přístup do samoobslužného portálu MyFLEETCOR. V něm můžete sledovat a upravovat veškerá data transparentně a v reálném čase. Zároveň máte pod kontrolou pohyby na kartách.

FLEETCOR - řešení pro vaši společnost

Máte zájem o naše produkty? Objednejte si kartu Shell a vyberte vhodné řešení pro váš vozový park ještě dnes!

Vyplňte krátký kontaktní formulář a vyberte si čas, který vám vyhovuje. Zavoláme vám zpět co nejdříve.

ZAUJALA VÁS NABÍDKA? - NECHTE NÁM KONTAKT, OZVEME SE

Rádi se dozvíte více o nás i produktech a službách? Pracovníci našeho nového zákaznického servisu vás kontaktují s konkrétní nabídkou přímo na míru.

Zanechte nám svůj kontakt: