Přejít k hlavnímu obsahu
top
  • Domů
  • JETZT TANKKARTE AUSSUCHEN UND DURCHSTARTEN

VYBERTE SI PALIVOVOU KARTU
A VYRAZTE NA CESTU

Využívejte ve firmě praktické palivové karty FLEETCOR. Naše chytrá řešení vám přinesou řadu výhod.
Používání palivových karet se vyplatí každé společnosti! Nejenže vám umožní lépe sledovat náklady na pohonné hmoty, ale také je pomůžou jednoduše snižovat.
Navíc vám odpadne papírování na účetním oddělení a získáte lepší zabezpečení díky bezhotovostním platbám chráněným kódem PIN.
Vyberte si správnou palivovou kartu pro váš podnik:

cards
Best seller

Palivová karta Shell Card

Kvalitní pohonné hmoty značky Shell můžete tankovat snadno, pohodlně a bezhotovostně. S námi si nastavíte individuální palivovou kartu, která přesně sedí vašim potřebám - jednotné řešení nákupu pohonných hmot pro vaši společnost.

ROZSÁHLÁ SÍŤ STANIC

S palivovou kartou Shell Card natankujete na více než 900 čerpacích stanicích v České republice. V Evropě pak dokonce na 38 000 stanicích.

POHONNÉ HMOTY V KVALITĚ FORMULE 1

Kvalitní paliva značky Shell pomáhají chránit váš motor a dodávají vašemu vozidlu ještě větší výkon.

AKČNÍ NABÍDKY A PROMO AKCE

S palivovou kartou Shell Card využijete nejen speciální podmínky, ale také různé aktuální akce.

VÝJIMEČNÉ SLUŽBY

Příslib prvotřídní kvality a služeb značky Shell vychází ze zkušeností a také maximálního důrazu na spokojenost zákazníka.

PALIVOVÁ KARTA NA MÍRU

Nastavte si parametry palivové karty Shell Card podle individuálních požadavků vaší společnosti.

ZAUJALA VÁS NABÍDKA? - NECHTE NÁM KONTAKT, OZVEME SE

Rádi se dozvíte více o nás i produktech a službách? Pracovníci našeho nového zákaznického servisu vás kontaktují s konkrétní nabídkou přímo na míru.

Zanechte nám svůj kontakt:

questions bg

O PALIVOVÝCH KARTÁCH
ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Sestavili jsme základní informace a odpovědi na časté dotazy:

Tím nejdůležitějším důvodem pro používání palivových karet je zjednodušení účetnictví. Namísto shromažďování jednotlivých účtenek můžete jednoduše platit kartou. Vyúčtování pak od nás obdržíte na jediné faktuře, a to vždy po skončení fakturačního období. Kromě toho získáte řadu dalších výhod v závislosti na tom, který produkt si zvolíte. Jmenujme například bezpečnost, rychlost a jednoduchost při nákupu PHM nebo přístup do portálu pro správu svých karet online.

Žádost o palivové karty podáte jednoduše online prostřednictvím našeho objednávkového systému.

Připravte si prosím tyto údaje: daňové identifikační číslo vaší společnosti, odhadovaná celková měsíční spotřeba, jméno řidiče nebo číslo státní poznávací značky a platební údaje.

Kartu získáte v pěti jednoduchých krocích.

  1. Nejprve zadáte obecné údaje o své společnosti.
  2. Pak proběhne prověření – pokud vás náš systém nedohledá, jednoduše se obraťte přímo na pracovníky našeho zákaznického servisu (+420 296 181204).
  3. V dalším kroku si můžete nastavit parametry jednotlivých karet.
  4. Poté zvolíte případné doplňkové služby dle svých potřeb.
  5. Nakonec vyberete preferovanou metodu platby.

Žádost o palivovou kartu společnosti FLEETCOR může podat jakákoli obchodní společnost, podnik nebo organizace. Pro objednávky neplatí žádné minimální množství. Navíc můžete své karty kdykoli zrušit. Neuzavíráte totiž žádné smlouvy na dobu určitou.

Všechny naše palivové karty jsou chráněné kódem PIN. Takže i když je ztratíte, nevznikne vám žádná škoda. Již nebudete muset vysílat své řidiče na cesty s hotovostí, kterou nedokážete zabezpečit. Navíc máme zavedený systém ochrany proti podvodnému jednání. Ten v reálném čase identifikuje a ohlásí podezřelou aktivitu.

Nechte nám prosím své kontaktní údaje a my se ozveme. V případě potřeby pak veškeré naše kontaktní informace naleznete níže na této stránce. Jsme vám k dispozici od pondělí do pátku, 8–17 h.