Přejít k hlavnímu obsahu
top

MYFLEETCOR: ONLINE PORTAL 24/7

KUNDENPORTAL: MYFLEETCOR
KUNDENPORTAL: MYFLEETCOR

Jako zákazník společnosti FLEETCOR získáte exkluzivní přístup do samoobslužného online portálu MyFLEETCOR. Přečtěte si, jaké možnosti nástroj nabízí a jak vám usnadní podnikání.

 • SPRÁVA KARET A ÚČTU 24/7
  S přístupem na online portál jste za všech okolností pány situace. Nečekejte na otevírací dobu a upravujte svá data kdykoli.
   
 • KONTROLUJTE SVÉ NÁKLADY NA POHONNÉ HMOTY ODKUDKOLI
  Nyní můžete nejen sami upravovat svá data, ale zároveň získat jasný přehled o veškerých pohybech na kartě. Můžete si kdykoli prohlédnout a stáhnout předchozí faktury a také zjistit aktuální spotřebu.
   
 • POHODLNÉ OBJEDNÁNÍ KARTY NA PÁR KLIKNUTÍ
  Přijali jste nového zaměstnance nebo jste pořídili další vozidlo a zatím nemáte vhodnou kartu? Jako náš zákazník si kdykoliv snadno objednáte další palivové karty prostřednictvím samoobslužného portálu MyFLEETCOR.
   
 • RYCHLÝ PŘÍSTUP K DŮLEŽITÝM DOKUMENTŮM
  Chcete vědět, jaké dokumenty jsou uloženy ve vašem účtu a jaké údaje o vás máme? Žádný problém. I k tomu využijete náš online portál MyFLEETCOR.

Již máte účet a chcete se přihlásit?

DO ONLINE PORTÁLU

 

Jste náš zákazník a zapomněli jste své přihlašovací údaje? Na přihlašovací stránce k online portálu MyFLEETCOR stačí kliknout na odkaz „Obnovit heslo“.

DO ONLINE PORTÁLU

 

Nejste zatím náš zákazník, ale rádi byste službu využívali? Žádný problém!

STAŇTE SE ZÁKAZNÍKEM SPOLEČNOSTI FLEETCOR

KOMPENZACE CO2 S PROGRAMEM CLEAN ADVANTAGE

Leží vám na srdci životní prostředí? Nám také. Proto nabízíme možnost přispět ke snížení emisí CO2 vyprodukovaných vaším vozovým parkem.

ONLINE PORTÁL MyFLEETCOR

Abyste měli vždy k dispozici veškeré potřebné informace, poskytujeme vám přístup do samoobslužného portálu MyFLEETCOR. V něm můžete sledovat a upravovat veškerá data transparentně a v reálném čase. Zároveň máte pod kontrolou pohyby na kartách.

KARTA CLUBSMART

Karta ClubSmart je bonusový program pro všechny zákazníky společnosti FLEETCOR s palivovou kartou Shell Card. Sbírejte body a získejte odměny. Je to snadné!

FLEETCOR - řešení pro vaši společnost

Máte zájem o naše produkty? Objednejte si kartu Shell a vyberte vhodné řešení pro váš vozový park ještě dnes!

Vyplňte krátký kontaktní formulář a vyberte si čas, který vám vyhovuje. Zavoláme vám zpět co nejdříve.

ZAUJALA VÁS NABÍDKA? - NECHTE NÁM KONTAKT, OZVEME SE

Rádi se dozvíte více o nás i produktech a službách? Pracovníci našeho nového zákaznického servisu vás kontaktují s konkrétní nabídkou přímo na míru.

Zanechte nám svůj kontakt: