Přejít k hlavnímu obsahu
top

MYFLEETCOR: ONLINE PORTAL 24/7

KUNDENPORTAL: MYFLEETCOR
KUNDENPORTAL: MYFLEETCOR

Jako zákazník společnosti FLEETCOR získáte exkluzivní přístup do samoobslužného online portálu MyFLEETCOR. Přečtěte si, jaké možnosti nástroj nabízí a jak vám usnadní podnikání.

 • SPRÁVA KARET A ÚČTU 24/7
  S přístupem na online portál jste za všech okolností pány situace. Nečekejte na otevírací dobu a upravujte svá data kdykoli.
   
 • KONTROLUJTE SVÉ NÁKLADY NA POHONNÉ HMOTY ODKUDKOLI
  Nyní můžete nejen sami upravovat svá data, ale zároveň získat jasný přehled o veškerých pohybech na kartě. Můžete si kdykoli prohlédnout a stáhnout předchozí faktury a také zjistit aktuální spotřebu.
   
 • POHODLNÉ OBJEDNÁNÍ KARTY NA PÁR KLIKNUTÍ
  Přijali jste nového zaměstnance nebo jste pořídili další vozidlo a zatím nemáte vhodnou kartu? Jako náš zákazník si kdykoliv snadno objednáte další palivové karty prostřednictvím samoobslužného portálu MyFLEETCOR.
   
 • RYCHLÝ PŘÍSTUP K DŮLEŽITÝM DOKUMENTŮM
  Chcete vědět, jaké dokumenty jsou uloženy ve vašem účtu a jaké údaje o vás máme? Žádný problém. I k tomu využijete náš online portál MyFLEETCOR.

Již máte účet a chcete se přihlásit?

DO ONLINE PORTÁLU

 

Jste náš zákazník a zapomněli jste své přihlašovací údaje? Na přihlašovací stránce k online portálu MyFLEETCOR stačí kliknout na odkaz „Obnovit heslo“.

DO ONLINE PORTÁLU

 

Nejste zatím náš zákazník, ale rádi byste službu využívali? Žádný problém!

STAŇTE SE ZÁKAZNÍKEM SPOLEČNOSTI FLEETCOR

KARTA CLUBSMART

Karta ClubSmart je bonusový program pro všechny zákazníky společnosti FLEETCOR s palivovou kartou Shell Card. Sbírejte body a získejte odměny. Je to snadné!

ONLINE PORTÁL MyFLEETCOR

Abyste měli vždy k dispozici veškeré potřebné informace, poskytujeme vám přístup do samoobslužného portálu MyFLEETCOR. V něm můžete sledovat a upravovat veškerá data transparentně a v reálném čase. Zároveň máte pod kontrolou pohyby na kartách.

FLEETCOR - řešení pro vaši společnost

Máte zájem o naše produkty? Objednejte si kartu Shell a vyberte vhodné řešení pro váš vozový park ještě dnes!

Vyplňte krátký kontaktní formulář a vyberte si čas, který vám vyhovuje. Zavoláme vám zpět co nejdříve.

ZAUJALA VÁS NABÍDKA? - NECHTE NÁM KONTAKT, OZVEME SE

Rádi se dozvíte více o nás i produktech a službách? Pracovníci našeho nového zákaznického servisu vás kontaktují s konkrétní nabídkou přímo na míru.

Zanechte nám svůj kontakt: