Přejít k hlavnímu obsahu

OTÁZKY A ODPOVĚDI

S palivovou kartou Shell Card Single tankujete pouze na čerpacích stanicích Shell. Proto většina našich zákazníků volí kartu Shell Card Multi, se kterou lze platit také v síti našich partnerů.

Jako zákazník společnosti FLEETCOR se můžete při nastavování parametrů svých karet rozhodnout, zda si přejete používat karty Shell Card vnitrostátně nebo mezinárodně. Dále také zvolit, jestli si přejete využívat i partnerskou síť či nikoli. FLEETCOR nabízí možnost upravit si každou kartu individuálně na míru vaší společnosti. Mimo jiné si můžete zvolit kód PIN ke své palivové kartě.

Kromě pohonných hmot využijete palivovou kartu Shell také k nákupu dalšího automobilového zboží a služeb jako například myčky, olejů a maziva.. Uhradíte s ní i související poplatky včetně mýta za průjezd tunely či mosty.

Jednoduše klikněte zde a objednejte si kartu přímo prostřednictvím našeho online objednávkového procesu.

Pokud se nejprve rádi poradíte, pracovníci našeho zákaznického servisu jsou vám k dispozici po–pá, 8:00–17:00 na čísle +420 296 181204. Nebo nám můžete zaslat zprávu na e-mailu kontakt@fleetcor.cz. Kontaktní osoba naší společnosti se s vámi spojí hned, jak to bude možné.

Ano, s palivovou kartou můžete uhradit i ostatní automobilové výrobky a služby, jako je například myčka nebo mazací oleje. 

Při objednávce jednoduše nastavíte, které karty mohou být použity i k úhradě těchto doplňkových služeb.

Ano, momentálně je to možné celkem v 31 evropských zemích. Potřebujete k tomu palivovou kartu Shell Card International. Následně si tankování v zahraničí nastavíte jednoduše online.

S palivovou kartou Shell Card Single nebo Multi zaplatíte po celé České republice. S palivovou kartou Shell Card International navíc i v dalších zemích na všech čerpacích stanicích značky Shell, případně (s kartou Multi) na všech partnerských místech. Všechna místa, kde přijímají vaši palivovou kartu, naleznete v našem vyhledávači čerpacích stanic.

S palivovou kartou Shell Card mohou naši zákazníci platit nejen v rámci rozsáhlé sítě čerpacích stanic Shell, ale také u našich renomovaných partnerů.

Každý z našich zákazníků navíc může využívat výhod, které vyplývají ze služeb poskytovaných společností FLEETCOR.

Palivová karta Shell Card National platí pouze v zemi, ve které jste ji objednali. Pokud si tedy kartu Shell Card National objednáte v České republice, můžete tankovat po celém Česku na všech čerpacích stanicích značky Shell a také na všech partnerských stanicích.

S palivovou kartou Shell Card International zaplatíte ve více než 31 zemích.

NAŠE PROVOZNÍ DOBA

Jsme vám k dispozici od pondělí do pátku, 7:30–17 h.

Jste stávajícím zákazníkem společnosti FLEETCOR?

Chcete se stát zákazníkem společnosti FLEETCOR?

FLEETCOR - řešení pro vaši společnost

Máte zájem o naše produkty? Objednejte si kartu Shell a vyberte vhodné řešení pro váš vozový park ještě dnes!

Vyplňte krátký kontaktní formulář a vyberte si čas, který vám vyhovuje. Zavoláme vám zpět co nejdříve.

ZAUJALA VÁS NABÍDKA? - NECHTE NÁM KONTAKT, OZVEME SE

Rádi se dozvíte více o nás i produktech a službách? Pracovníci našeho nového zákaznického servisu vás kontaktují s konkrétní nabídkou přímo na míru.

Zanechte nám svůj kontakt: