Přejít k hlavnímu obsahu

O PALIVOVÝCH KARTÁCH – ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Tím nejdůležitějším důvodem pro používání palivových karet je zjednodušení účetnictví. Namísto shromažďování jednotlivých účtenek můžete jednoduše platit kartou. Vyúčtování pak od nás obdržíte na jediné faktuře, a to vždy po skončení fakturačního období. Kromě toho získáte řadu dalších výhod v závislosti na tom, který produkt si zvolíte. Jmenujme například bezpečnost, rychlost a jednoduchost při nákupu PHM nebo přístup do portálu pro správu svých karet online.

Žádost o palivové karty podáte jednoduše online prostřednictvím našeho objednávkového systému.

Připravte si prosím tyto údaje: daňové identifikační číslo vaší společnosti, odhadovaná celková měsíční spotřeba, jméno řidiče nebo číslo státní poznávací značky a platební údaje.

Kartu získáte v pěti jednoduchých krocích.

  1. Nejprve zadáte obecné údaje o své společnosti.
  2. Pak proběhne prověření – pokud vás náš systém nedohledá, jednoduše se obraťte přímo na pracovníky našeho zákaznického servisu (+420 296 181204).
  3. V dalším kroku si můžete nastavit parametry jednotlivých karet.
  4. Poté zvolíte případné doplňkové služby dle svých potřeb.
  5. Nakonec vyberete preferovanou metodu platby.

Žádost o palivovou kartu společnosti FLEETCOR může podat jakákoli obchodní společnost, podnik nebo organizace. Pro objednávky neplatí žádné minimální množství. Navíc můžete své karty kdykoli zrušit. Neuzavíráte totiž žádné smlouvy na dobu určitou.

Všechny naše palivové karty jsou chráněné kódem PIN. Takže i když je ztratíte, nevznikne vám žádná škoda. Již nebudete muset vysílat své řidiče na cesty s hotovostí, kterou nedokážete zabezpečit. Navíc máme zavedený systém ochrany proti podvodnému jednání. Ten v reálném čase identifikuje a ohlásí podezřelou aktivitu.

Nechte nám prosím své kontaktní údaje a my se ozveme. V případě potřeby pak veškeré naše kontaktní informace naleznete níže na této stránce. Jsme vám k dispozici od pondělí do pátku, 8–17 h.

NAŠE PROVOZNÍ DOBA

Jsme vám k dispozici od pondělí do pátku, 7:30–17 h.

Jste stávajícím zákazníkem společnosti FLEETCOR?

Chcete se stát zákazníkem společnosti FLEETCOR?

FLEETCOR - řešení pro vaši společnost

Máte zájem o naše produkty? Objednejte si kartu Shell a vyberte vhodné řešení pro váš vozový park ještě dnes!

Vyplňte krátký kontaktní formulář a vyberte si čas, který vám vyhovuje. Zavoláme vám zpět co nejdříve.

ZAUJALA VÁS NABÍDKA? - NECHTE NÁM KONTAKT, OZVEME SE

Rádi se dozvíte více o nás i produktech a službách? Pracovníci našeho nového zákaznického servisu vás kontaktují s konkrétní nabídkou přímo na míru.

Zanechte nám svůj kontakt: