Přejít k hlavnímu obsahu
top

APLIKACE FLEETCOR PRO UŽIVATELE PALIVOVÝCH KARET

Všem zákazníkům s palivovou kartou Shell Card doporučujeme stáhnout si naši aplikaci „Smart Navigator“.

Důvod je jednoduchý – cestujete ve služebním voze a nevyznáte se v oblasti, kde se právě pohybujete?

Aby vaše nádrž nikdy nevyschla, stačí použít aplikaci „Smart Navigator“ a naplánovat si zajížďku k nejbližší čerpací stanici značky Shell nebo některého z našich partnerů.

 

  • Plánujte a optimalizujte jednotlivé trasy pomocí aplikace „Smart Navigator“.
  • Vyhledejte si nejbližší čerpací stanice z celostátní sítě, kde přijímají vaši palivovou kartu.
  • Natankujte na přibližně 900 čerpacích stanicích značky Shell v České republice a zhruba 2 500 partnerských stanicích po celé zemi.
  • Snižte náklady na pohonné hmoty pomocí optimalizace svých tras.

APLIKACE „SMART NAVIGATOR“
V KOSTCE

  • FILTROVÁNÍ – POMŮŽE NAJÍT, CO HLEDÁTE Máte chuť na kávu? Pak vám zobrazíme pouze čerpací stanice, které zahrnují i obchod.

 

  • TRASA Vyhledejte si správné čerpací stanice na své trase ještě předtím, než se vůbec vydáte na cestu. Můžete tak snadno optimalizovat své plánování.

 

  • NASTAVENÍ V nastavení aplikace máte řadu různých možností, jak si fungování aplikace upravit dle svých potřeb.

 

  • LOKÁTOR – VŽDY VÍTE, KDE JSTE Ztratili jste se na velké mapě Evropy a nemůžete najít svou aktuální polohu na obrazovce? Použijte funkci Lokátoru a automaticky se vrátíte na startovní bod.    Stáhli jste si aplikaci Smart Navigator, ale zatím nemáte svou palivovou kartu Shell? Stačí kliknout na odkaz a nové karty Shell Card pro svůj vozový park obdržíte co nevidět – tudy.

 

slide
slide
slide
 

KARTA CLUBSMART

Karta ClubSmart je bonusový program pro všechny zákazníky společnosti FLEETCOR s palivovou kartou Shell Card. Sbírejte body a získejte odměny. Je to snadné!

ONLINE PORTÁL MyFLEETCOR

Abyste měli vždy k dispozici veškeré potřebné informace, poskytujeme vám přístup do samoobslužného portálu MyFLEETCOR. V něm můžete sledovat a upravovat veškerá data transparentně a v reálném čase. Zároveň máte pod kontrolou pohyby na kartách.

KOMPENZACE CO2 S PROGRAMEM CLEAN ADVANTAGE

Leží vám na srdci životní prostředí? Nám také. Proto nabízíme možnost přispět ke snížení emisí CO2 vyprodukovaných vaším vozovým parkem.

ZAUJALA VÁS NABÍDKA? - NECHTE NÁM KONTAKT, OZVEME SE

Rádi se dozvíte více o nás i produktech a službách? Pracovníci našeho nového zákaznického servisu vás kontaktují s konkrétní nabídkou přímo na míru.

Zanechte nám svůj kontakt:

questions bg